Futbol

Tarix: 30 Sentyabr 2020

13:30 Bong da Hue v Binh Phuoc
13:30 Can Tho v An Giang
13:30 Dak Lak v Ba Ria Vung Tau FC
13:30 Pho Hien v Binh Dinh
13:30 Sanna Khanh Hoa v Dong Thap
13:30 Tay Ninh v Long An
14:00 ISPE FC v Yangon United
14:00 Rakhine United FC v Southern Myanmar FC
15:00 Avispa Fukuoka v Tochigi SC
15:00 FC Ryukyu v Albirex Niigata
15:00 Fagiano Okayama FC v Ehime FC
15:00 JEF United Chiba v Kyoto Sanga FC
15:00 Machida Zelvia v Giravanz Kitakyushu
15:00 Matsumoto Yamaga v Zweigen Kanazawa
15:00 Omiya Ardija v Mito Hollyhock
15:00 Renofa Yamaguchi v Jubilo Iwata
15:00 Rodina v FC Yenisey Krasnoyarsk
15:00 Slask Wroclaw ll v Motor Lublin
15:00 Thespakusatsu Gunma v Montedio Yamagata
15:00 V-Varen Nagasaki v Tokushima Vortis
15:00 Ventforet Kofu v Tokyo Verdy
15:00 Vissel Kobe v Nagoya Grampus Eight
15:00 Yokohama F.Marinos v Sagan Tosu
15:00 Zenit Irkutsk v Nizhny Novgorod
15:30 CSKA Pamir v Dushanbe 83
15:30 Khatlon v Lokomotiv Pamir
15:30 Kuktosh v FC Istiklol
15:30 Regar-TadAZ v FK Khujand
15:30 Urawa Red Diamonds v FC Tokyo
16:00 Energetik-BGU v FK Slutsk
16:00 FC Shukura Kobuleti v FC Samgurali Tskhaltubo
16:35 Beijing Renhe v Chengdu Better City FC
16:35 Zhejiang Greentown v Guizhou Hengfeng
17:00 Metallurg Bekobod v Andijon
17:00 Reggina v Teramo
17:15 Alashkert FC v Gandzasar
17:15 Ararat v Urartu FC
17:15 Shirak v Lori
17:30 Auda FK v Rigas Futbola skola
18:00 Cittadella v Novara
18:00 Cosenza v Alessandria
18:00 Cremonese v S.S. Arezzo
18:00 Drita v Besa Peje
18:00 E.N.TH.O.I. Lakatamias v Akritas Chlorakas
18:00 Frosinone v Calcio Padova
18:00 Garbarnia v Bytovia Bytow
18:00 Kouris Erimis v ASIL Lysi
18:00 Kysucke Nove Mesto v Petrzalka
18:00 Levanger v Sotra Sportsklubb
18:00 Llapi v Ballkani
18:00 Mainz 05 II v Ulm
18:00 Mashuk-KMV v Dinamo Briansk
18:00 Omonia Aradippou v PAEEK
18:00 Omonia Psevda v Aris Limassol
18:00 Pisa v Juve Stabia
18:00 Poprad FK U19 v Nitra U19
18:00 Trepca 89 v FC Prishtina
18:00 Volga Ulyanovsk v Veles Moscow
18:30 Bodens BK v Vaesteraas SK
18:30 Druzstevnik Radimov v Trencin
18:30 Dubrava Zagreb v Bijelo Brdo
18:30 FK Chlumec nad Cidlinou v Teplice
18:30 FK MAS Taborsko v Bohemians 1905
18:30 HNK Orijent 1919 v Dinamo Zagreb B
18:30 Jiskra Domazlice v Sparta Praha B
18:30 Junak v Inter Zapresic
18:30 Karvina v FC Vlasim
18:30 NK Croatia Zmijavci v Solin
18:30 NK Dugopolje v Medimurje
18:30 NK Hrvatski Dragovoljac v Opatija
18:30 NK Kurilovec v Vinogradar
18:30 Oravske Vesele v Zilina
18:30 Osijek B v NK Kustosija
18:30 Pescara v San Nicolo
18:30 Petrovac v Jezero
18:30 Rudes v NK Sesvete
18:30 SKRA Czestochowa v Chojniczanka Chojnice
18:30 Sparta Prague v Blansko
18:30 Szent Mihaly (w) v Astra Hungary (w)
18:30 Team Helm v JK Narva Trans
18:40 Al Nassr FC v Al Ahli
19:00 Al-Ahly v Aqaba
19:00 BK Forward v Akropolis IF
19:00 Blekitni Stargard v Stal Rzeszow
19:00 IK Gauthiod v Ljungskile
19:00 L.R. Vicenza Virtus v Pro Patria
19:00 MTK Hungaria (w) v Kelen (w)
19:00 Salyut Belgorod v Tekstilshchik
19:00 Sandecja Nowy Sacz v Stomil Olsztyn
19:00 Sutjeska v Rudar Pljevlja
19:00 Venezia v Carrarese
19:00 Virtus Entella v AlbinoLeffe
19:00 Zvezda Perm v FC Orenburg
19:30 Angered BK v Haecken
19:30 BK Astrio v Falkenbergs FF
19:30 Ferencvarosi TC (w) v Viktoria Szombathely (w)
20:00 Ascoli Calcio 1898 FC v Perugia
20:00 Empoli v Renate
20:00 OFK Titograd v Zeta
20:00 Othellos Athienou v Anagennisi Deryneia
20:30 AC Oulu v AC Kajaani
20:30 EIF v MuSa
20:30 MP v IF Gnistan
20:30 MYPA v FC KTP
20:30 SJK Akatemia v KPV
20:30 SoenderjyskE U19 v Vejle U19
20:30 VPS v FF Jaro
21:00 Benevento v Inter
21:00 Chernomorets Novorossiysk v SKA-Khabarovsk
21:00 Chievo Verona v Catanzaro
21:00 Chrobry Glogow v Gornik Leczna
21:00 Dinamo Stavropol v Krylya Sovetov Samara
21:00 FC Tallinn v Vandra
21:00 FCI Levadia U21 v Parnu JK Vaprus
21:00 FK Podgorica v Decic Tuzi
21:00 IBV (w) v FH (w)
21:00 KKS 1925 Kalisz v Wigry Suwalki
21:00 Lecce v FeralpiSalo
21:00 Nomme JK Kalju v Tulevik Viljandi
21:00 Olimpia Grudziadz v GKS Katowice
21:00 Paide Linnameeskond v Pocarr
21:00 Parnu Sadam v Kohtla Jarve JK Jarve
21:00 Pogon Siedlce v Lech Poznan ll
21:00 Pordenone Calcio v Casarano
21:00 Reggiana v Monopoli
21:00 Salernitana v Sudtirol
21:00 Selfoss (w) v KR (w)
21:00 Slovan Bratislava v FK Senica
21:00 Tallinna JK Legion v Saku Sporting
21:00 Udinese v Spezia
21:00 Viborg v Vendsyssel FF
21:10 Korona Kielce v Termalica Nieciecza
21:30 Al-Salt v Al-Faisaly
21:30 Assyriska BK v Mjaellby
21:30 B 93 v Broendby IF
21:30 Dornbirn v Rapid Wien (A)
21:30 FC Stockholm Internazionale v Degerfors
21:30 Floridsdorfer AC v Kapfenberger SV
21:30 Halmia v Helsingborg
21:30 Husqvarna FF v IFK Gothenburg
21:30 Landskrona BoIS v Oesters IF
21:30 Newport County v Newcastle United
21:30 Newroz FC v Umeaa
21:30 Odra Opole v Resovia
21:30 Oskarshamns AIK v Varbergs BoIS FC
21:30 SW Bregenz v Dornbirner SV
21:30 Sandvikens IF v Joenkoepings Soedra
21:30 Sonnenhof Grossaspach v Freiburg II
21:30 Stenungsunds IF v Elfsborg
21:30 Taeby FK v AFC Eskilstuna
21:30 Torns IF v Trelleborgs FF
22:00 AC Ajaccio v Dunkerque
22:00 Andrezieux v Monaco B
22:00 Buducnost Podgorica v FK Iskra
22:00 EB/Streymur II v Royn
22:00 FC Helsingoer v HB Koege
22:00 Fredensborg BI v FC Nordsjaelland
22:00 GKS Belchatow v LKS Lodz
22:00 Hoejer/Toender v Aalborg Freja
22:00 Kolding IF v Silkeborg
22:00 KoldingQ v Fortuna Hjoerring
22:00 Puszcza Niepolomice v GKS Jastrzebie
22:00 Radomiak Radom v Miedz Legnica
22:00 SD Huesca v Atletico Madrid
22:00 SV Austria Salzburg v USK Anif
22:00 Schwaz v Hohenems
22:00 Sundby v Odense Q
22:00 Vikingur v AB Argir
22:00 Villarreal v Deportivo Alaves
22:00 WSG Swarovski Tirol II v FC Wacker Innsbruck II
22:00 Walter Ferretti U20 v Juventus Managua U20
22:30 Black Stars v Bellinzona
22:30 SC Imst v Reichenau
22:30 Stade Nyonnais v Yverdon
22:45 Persepolis v Pakhtakor Tashkent
23:00 Al Ahly v Al Tersana
23:00 Bourges 18 v Le Puy
23:00 Brescia v Trapani
23:00 Burnley v Manchester City
23:00 Carlos A. Mannucci v Sporting Cristal
23:00 Charlton Athletic v Brighton & Hove Albion Academy
23:00 FC Gossau v FC Balzers
23:00 FCSR Haguenau v Bobigny
23:00 FUS Rabat v Rapide Club Oued Zem
23:00 Ittihad Tanger v MAT Tetouan
23:00 Jura Sud v St. Priest
23:00 MCO Oujda v Raja Casablanca
23:00 OCK Khouribga v Raja Beni Mellal
23:00 Olimpija Ljubljana v Gorica
23:00 RSB Berkane v Renaissance Club Zemamra
23:00 SC Toulon v Marseille B
23:00 Sao Caetano v XV de Piracicaba
23:00 Wydad Casablanca v Olympic Club de Safi
23:00 Zug v FC Schoetz
23:25 Vorwaerts Steyr v SK Austria Klagenfurt
23:30 Bayern Munich v Borussia Dortmund
23:30 Brommapojkarna U19 v IFK Norrkoping U19
23:45 Bala Town v TNS
23:45 Barry Town v Haverfordwest
23:45 Brighton & Hove Albion v Manchester United
23:45 Caernarfon v Flint Town United
23:45 Cardiff Met University v Penybont
23:45 Connah's Quay v Aberystwyth
23:45 Everton v West Ham United
23:45 Lazio v Atalanta
00:00 FC Midtjylland v Slavia Prague
00:00 PAOK Thessaloniki FC v FC Krasnodar
00:00 SPAL 2013 v Bari
00:00 Salzburg v Maccabi Tel Aviv
00:15 Valur (w) v Breidablik UBK (w)
00:30 Confianca v Brasil de Pelotas
00:30 Eibar v Elche
00:30 Real Madrid v Real Valladolid
01:00 ADR Jicaral v Deportivo Saprissa
01:00 Managua U20 v Deportivo Ocotal U20
01:00 Municipal Jalapa FC U20 v CD Junior Managua U20
01:30 Deportivo Municipal v Universitario de Deportes
02:00 New York Red Bulls II v North Carolina FC
12:00 Fukuyama City FC v FC Baleine Shimonoseki
12:00 Heilongjiang Lava Spring FC v Changchun Yatai
12:00 Nei Mongol Zhongyou FC v Beijing BG
12:30 Shenyang Urban FC v Meizhou Hakka
12:30 Xinjiang Tianshan v Nantong Zhiyun FC
FT America de Cali 0 - 0 Internacional
FT Athletico Paranaense 0 - 0 Jorge Wilstermann
FT Avai FC 1 - 0 Figueirense
FT Boca Juniors 0 - 0 Libertad
FT Cancun FC 1 - 2 Venados FC
FT Cimarrones de Sonora 2 - 3 Mineros de Zacatecas
FT Club Atletico Penarol 3 - 0 Colo Colo
FT Cuiaba 1 - 0 Nautico
FT Gremio 2 - 0 Universidad Catolica
FT Guarani 1 - 1 Sampaio Correa
FT Juventude 1 - 0 Operario Ferroviario
FT LDU de Quito 4 - 0 Binacional
FT Oeste FC 0 - 1 Botafogo SP
FT Parana Clube 1 - 1 Chapecoense AF
FT Rionegro Aguilas 1 - 1 Deportivo Pasto
FT Universidad San Martin 0 - 1 Universidad Cesar Vallejo
FT Vitoria 0 - 1 CS Alagoano
Post AEZ Zakakiou v Digenis Morphou
Post Achyronas Liopetriou v Onisilos Sotira
Post Alki Oroklinis v Ayia Napa
Post Apolonia v Partizani
Post Bahlinger SC v Bayern Alzenau
Post Cibalia v Hajduk Split B
Post FC Gute v Hammarby
Post FK Prepere v Viktoria Plzen
Post KF Tirana v Bylis
Post Kukesi v Laci
Post PO Xylotympou 2006 v Ypsonas
Post Skenderbeu v Kastrioti
Post Slavia Prague v Dukla Praha
Post Teuta Durres v Vllaznia
Post Westerlo v Deinze
Post Zizkov v Slovan Liberec